Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Zúžení poševního chodu - psychika?

Odpovídá 

Dobrý den, jsem 3 měsíce po císařském řezu, který musel být nakonec proveden z důvodu, že jsem dostala křeče a přestala dýchat. Ted při pohlavním styku se můj partner nemůže do mě dostat, mám při tom velké bolesti. Koupila jsem si kuličky na posílení pánevního dna, ale ani ty pomocí lubrikantu nezavedu. Předtím jsem problém nikdy neměla a používala např tampony bez problémů...v čem si myslíte že by mohl být problém předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste porodila císařským řezem, asi nepřichází v úvahu, že by Vaše problémy vznikly následkem porodu nebo zjizvením porodního poranění. Pokud vyšetření u gynekologa po šestinedělí proběhlo normálně, půjde nejspíš o problém psychický. Doporučil bych lubrikační gel použít nejen při zavádění kuliček, ale i při pohlavníém styku samotném.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.