Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy těhotenský test po kryotransferu

Odpovídá 

Dobrý den, před sedmi dny mi bylo vloženo rozmražené vajíčko. Ráda bych se zeptala,kdy nejdříve si mohu udělat test. Jestli je možné již nyní zjistit podle testu, jestli se vajíčko uhnízdilo a jsem stále těhotná.(pokud bych si test nyní udělala a vyšel by negativní..tak jestli to znamená, že těhotná nejsem, nebo jen je ještě brzy).

Dobrý den. po provedeném kryotransferu (zavedení zmraženého embrya nikoli vajíčka) jste byla informována, kdy si máte provést těhotenský test - obvykle za 2 týdny. Dřívější provedení testu nedá spolehlivý výsledek.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.