Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolest prsou a negativní test

Odpovídá 

Dobrý den, týden před menstruací mě začala bolet prsa. To mi nepřišlo ještě divné mívám to takhle vždy. Menstruace probíhala jen dva dny (4.5-6.5). Krvácení nebylo slabé a ani nijak silné. Jde o to, že prsa mě stále bolí i při chůzi a to mám týden po menstruaci což se mi ještě nikdy nestalo. Můžu být těhotná? Test mám negativní. Nevím jestli není ještě brzo na testování. Snažíme se již 8 let o druhé dítě a stále se nedaří. Zkoušely jsme i IUI, ale neuspěšně. Na umělé zatím nechceme. Letos mi bude 30let. Mam pravý vejcovod neprůchodný a manžel je v pořadku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Vaše příznaky sice těhotenství připomínají, ale při negativním testu je to velmi nepravděpodobné. V době následující menstruace už by test měl být průkazný. Vzhledem k Vašemu věku, délce snahy o koncepci a zjištěný neprůchodný vejcovod bych neodkládal aktivnější řešení, nejlíépe některou metodou asistované reprodukce.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.