Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nevím, s kým čekám dítě

Odpovídá 

Dobrý den. Mam pro mě dost velký problém a neni lehké o tom mluvit protože si připadám hrozně a stydím se, ale chtěla bych vědět jestli se dá určit přesný den otěhotnění. Nevím s kým čekám miminko jestli je to nynější nebo ex přítel. Nemůžu se už ani těšit. Poslední den menstuace jsem měla 9.12.2012. poh styk s nynějším přítelem jsem nějak nesledovala ale s tim ex to bylo 28.12. BPD 45, HC 165, AC159, FL 32 odp. 20plus0 dle PM 20plus1. Styděla jsem se hned na začátku zeptat své lékařky, abych mohla popřípadě trochu jinak jednat, ale ted mě to začíná trápit a užírat.

Vážená paní. dle výpočtu bioparametrů, data pohlavního styku a poslední menstruace nelze spolehlivě určit otcovství, pokud mezi jednotlivými partnery nebyl rozdíl alespoň dvou měsíců. V této fázi těhotenství jsou již Vaše úvahy navíc bezpředmětné.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.