Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Posunutí menstruace - HA a orgametril

Odpovídá 

Dobrý den, je možné kombinovat hormonální antikoncepci a orgametril na oddálení menstruace? Vynechala jsem pauzu mezi platíčky, jak je doporučeno k oddálení menstruace. Nyní se blíží konec druhého platíčka a já začala špinit. Nyní se mi ale menstruace nehodí, potřebovala bych, aby přišla opravdu až po dobrání platíčka (cca. 5 dní). Děkuji za odpověd

Dobrý den, není to sice ideální kombinace, ale v podstatě tyto preparáty zkombinovat lze. Stejně tak je možné antikoncepční tablety přestat užívat a nahradit je zmíněným Orgametrilem. Jestli ale pseudomenstruační krvácení již začalo, není jisté, že se jeho zastavení a odsunutí.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.