Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Stimulace vaječníků

Odpovídá 

Dobrý den, chodim s manželem na iui léčba clostilbegytem na me moc nezabírá ze 3cyklu dorost pouze 1folikul a to beru léky v dávce 3tablety za den.Ptala jsem se lékaře zdali je jiná možnost stimulace před inseminaci -známá stimuluje menopurem CAR Zlín nic neplatí a me bylo řečeno ze by me to stalo 4000kc.jaké jsou tedy možnosti?

Dobrý den, to je různé podle jednotlivých pracovišť, jak mají nastaveny smlouvy s pojišťovnami. Je pravda, že gonadotropiny (Menopur) jsou ve stimulaci vaječníků výrazně účinnější než antiestrogeny (Clostilbegyt). Já osobně pracoviště, kde je Menopur zdarma (vyjma hrazení IVF cyklu) neznám, je-li takové ve Zlíně, navštivte jej.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.