Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Sterilizace a opětovné zprůchodnění vejcovodů

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore,vím,že sterilizace je nevratný proces,přesto bych ráda věděla jestli je alespon malé procento naděje na obnovení.Zákrok jsem si neuváženě nechala provést před 15ti lety,nyní lituji..mohli by jste mi prosím pomoct nebo se alespon pokusit..zázkrok si zaplatím..chci to zkusit dříve než IVF.Děkuji moc za reakci.S pozdravem Jarka 41let.

Dobrý den, operační výkon (zpětné napojení vejcovodů) je teoreticky možný, ale výsledky ohledně plodnosti nejsou dobré. Navíc ve vašem věku bych to považoval za ztrátu času. IVF má výsledky podstatně lepší.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.