Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy došlo k otěhotnění?

Odpovídá 

Dobrý den, 20. října jsem měla menstruaci. V noci z posledního října na 1. listopad jsme měli nechráněný styk, ovšem muž do mě nevyvrcholil. Dělala jsem si několik testů a byly negativní, poté mi 15. listopadu přišla i menstruace a ten den jsem si dělala i další test - opět negativní. Od konce menstruace se s mužem o miminko snažíme aktivně. 29. listopadu jsem si dělala večer další test - zase negativní. Ovšem 5. prosince odpoledne byla na testu velmi slabá čárka, téměř neviditelná. Spíš jen malý stín 9. prosince odpoledne jsem si dělala velmi citlivý test, který urší těhotenství prý již 2 dny po oplodnění a byla tam zase velice slaboučká čárka, test jsem si teda dělala další den z ranní moči a jinou značku a čárka již byla dost viditelná, pro jistotu jsem dělala test ještě dnes ráno a čárka sílí :D 20. jdu na gyndu, ale zdá se mi, že je ještě brzo na pozitivní test, tak mě napadlo, zda jsem nemohla otěhotnět už na začátku listopadu? To bych ale asi neměla menstruaci, i když to se stává často, ale zase tolik negativních testů? Nějak nevím, prosím o radu, děkuji.

Vážená paní, žádnou radu v podstatě nepotřebujete. Stačí zajít v řádném termínu na gynekologii - 20.12. jak jste objednána. Bude-li neprůkazné ultrazvukové vyšetření, požádejte lékaře o odběr krve na hladinu hCG. Výsledek Vám dá jasnou odpověď.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.