Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Provera a menstruační cyklus

Odpovídá 

Dobrý den,ráda bych znala váš názor na prášky Provera 5mg. Pan dr. mi je nasadil na srovnání cyklu a pomoc otěhotnět. V říjnu 2012 jsem vysadila antikoncepci a menstruaci měla zhruba po 40 dnech, někdy i více. S výsledků krve mi zjistil, že mám nedostatek hormonů, které potřebuji k těhotenství. Proveru užívám min. půl roku a zatím stále nic. Děkuji za vaši odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den, prášky Provera jsou dobré a mnoha ženám pomohly. Je ovšem možné, že Váš problém je složitější a samotné doplnění hormonu nemusí k navození plodnosti stačit.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.