Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdo bude pravděpodobným otcem?

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně těhotenství. Měla sem nechráněný pohlavní styk s někým jiným než přítelem s kterým sme se rozešli a poté do 12hod vzala postinor,dostala menstruaci po pár dnech jak měla přijít. 20dnů po tomto nechráněném styku sem byla zase s přítelem,vrátili jsme se k sobě a spali spolu několikrát. Ted jsem těhotná,je mi to blbé se ptát,můžete mi poradit, kdo bude pravděpodobněji otcem. Předem děkuji.

Dobrý den, pokud jste užila v současnosti prodávaný Postinor 2 a po něm se dostavilo krvácení, je těhotenství s oním jiným partnerem, nepravděpodobné. Tedy otcem bude nejspíš staronový přítel.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.