Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Jak poznám, čí je dítě?

Odpovídá 

Dobrý den, pane primáři, omlouvám se, že Vás obtěžuji otázkou, nad kterou teď přemýšlím jen a jen kvůli své blbosti. Nebudu Vás zatěžovat peripetiemi svého osobního života ale v poslední době to bylo poměrně turbulentní. Má otázka se víceméně týká životnosti, resp. oplodněníschopnosti spermií.. V době od poslední menstruace jsem spala jak s manželem, tak s kolegou a teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Hlodá ve mě pochybnost, zda miminko nemůže být kolegy. Posloupnost událostí byla následující. S kolegou jsme měli pohlavní styk 3.2. (8.den po začátku menstruace), bez ochrany ale dával si pozor a ejakuloval na břicho (nicméně bylo to bez prezervativu:(). 9.2. jsem byla u gynekologa, který dle ultrazvuku změřil folikul, prý 19mm. Ten den 12,00 ovulační test negativní. 10.2. 13,00 ovulační test pozitivní. S manželem jsme měli pohlavní styk včetně ejakulace do mě 9.2. večer a 11.2. ráno. Je možné, že miminko by mohlo být i kolegy? Velice děkuji za odpověď a ještě jednou se omlouvám, že Vás obtěžuji takovou otázkou.

Dobrý den, pravděpodobnější je samozřejmě, že dítě bude manželovo. Ale stoprocentně vyloučit kolegu podle zadaných údajů nelze.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.