Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Rentgen na začátku těhotenství

Odpovídá 

Dobry den, mam takovou otazku vcera jsem zjistila ze jsem tehotna ale pred 3 dny jsem byla na rentgenu prstu u nohy byli porizene dva snimky ale rentgen byl proveden bez ohledu na to ze jsme tehotna protoze v tu dobu jsem nevedela ze jsne tehotna byla jsem asi ve 4 tydnu tehotenstvi ...je nejake riziko ci poskozeni plodu rentgenem? Dekuji.

Dobrý den, pokud Vaše těhotenství nesedí v palci u nohy, tak riziko pro plod nehrozí. Ostatně v dobách, kdy byla těhotná Vaše babička, podstupovaly všechny těhotné RTG plic.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.