Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Špinění v 9. týdnu těhotenství

Odpovídá 

Dobrý den chci se jen zeptat. zítra začínám 9. týden těhotenství a na kontrolu mám jít ke své Dr. ve středu. Dnes jsem ale měla asi jen minutové jednorázové krvácení (špinění) bez křečí a jiných bolestí nebo problémů. Mám se něčeho obávat nebo když už žádné krvácení nebude mít můžu vydržet až do té středy a až tam to paní doktorce říct? Můžete mi aspoň vysvětlit proč to špinění? Děkuji předem moc za odpověď

Vysvětlit Vaše špinění neumím, příčin může být mnoho, od zcela banálních až po odumření plodu. Můžete ale v klidu vyčkat do středy. Ať jsou příčina krvácení a stav plodu jakékoli, dřívější vyšetření, ba ani jakýkoli lékařský zákrok na něm neumí nic změnit.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.