Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nevím, čí je dítě

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore. Mela bych na vas otazku predem se omlouvam, vim ze to je spatne ale ted mam strach .... Zacnu takto s manzelem jsme se snazili o miminko ale neslo nam to .... ted se to konecne povedlo ale mezitim jsem byla manzelovi neverna, tak mam strach aby to miminko bylo manzela kdyz jsme se dlouho o nej snazili ... posledni menstruaci jsem mela 23.11.14 s kamaradem jsem se vyspala 1.12.14 spermie sli mimo delohu ( cetla jsem ze se z preejakulatu otehotnet neda ale i tak strach je ). s manzelem jsem mela pohlavni styk tak jak ma byt se spermiemi 5.12 a 6.12 . Ovulaci mam okolo 14 az 15 dne, a podle sveho doktora jsem otehotnela 6.12 je to tedy dite manzela co cekam ?? dekuji za odpoved a omlouvam se za takovou otazku ... Karolina

Vážená paní Karolíno, jediný, kdo by s absolutní přesností mohl říci, čí dítě čekáte, je genetik - po analýze DNA. Je dobré, že hledáte informace na internetu, ale ne vše, co čtete, je pravda (např. že se z preejakulátu nedá otěhotnět). Nicméně podle toho, co píšete, je Vaše dítě s velkou pravděpodobností manželovo.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.