Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Neúspěšné pokusy o druhé dítě

Odpovídá 

Dobrý den,pane doktore,chtěla bych se vás zeptat.Přes rok se s manželem snažíme o druhé dítě a nejde nám to.Byla sem u svého pana doktora,ale nějak to neřeší.Teď při poslední návštěvě mi řekl,že má plodné dny a druhý den se mi po 11dnech opět spustily měsíčky,Mám je nepravidelné,ale ani na to mi pan doktor v podtatě nic neřekl.Udělá mi stěry,koukne na čípek a tím to vždy končí.Když s ním chci mluvit o svém problému,dá mi najevo,že má plnou ordinaci.Myslím si,že nepravidelná ms není normální a přes rok snažení o miminko,že to nejde mi taky normální nepříjde.Můžete mi poradit.Mám k vám důvěru,rodil jste mi prvního syny a byl jste opravdu profesionální.

Dobrý den, plodné dny Vašeho pana doktora si úplně neumím, představit, ale asi vím, co jste chtěla napsat :-) Rok trvající neúspěšná snaha o koncepci je důvodem k aktivnějšímu přístupu v řešení problému. Zejména, pokud žena již překročila třicítku. A to i v případě, že dříve se stejným partnerem otěhotněla a porodila. Konkrétnější kroky Vám může nabídnout šumperkgynekolog.cz

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.