Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Ovulační pocity a špinění uprostřed cyklu

Odpovídá 

Dobrý večer.Mám dotaz, jestli jste se s mými problemy už někdy setkal.3/4 roku se snažíme s přítelem o mimčo. Ovulaci jsem na sobě poznala snad jen 2krát za celou dobu, beru Letrox 50 na štítnou žlázu a nechápu, co se se mnou po menstruaci děje.30.5.jsem ji dostala a skončila 2.6.Styk jsme měli 1.6. a 3.6.Mívám PMS, hlavně bolest prsou.Ta bolela před menstruaci a bolí stále a jsou zvětšená, ne nalitá, ale o číslo větší.Bolí mě děsně v kříži a v podbřišku mě trochu píchalo a 8-10.6 jsem jemně špinila. Nevím, čím to je. Dělala jsem si naposledy test před 3 dny a byl negativní,stejně jako ovulační.Před necelým týdnem jsem byla u mudr a ten mi neporadil..Nesetkal jste se s tímto problémem?Děkuji

Dobrý večer, s podobnými příznaky se setkáváme vcelku pravidelně. U mladých párů radíme neřešit ovulační pocity, špinění uprostřed cyklu, napětí v prsou ani těhotenské či ovulační testy. Prostě si užívat partnerského života. Úspěch se obvykle dostaví. Ti, kteří se do 35 let na dítě necítí dost zralí, mají často problém. U nich je lepší neřešit příznaky a radši co nejdřív kontaktovat pracoviště zabývající se léčbou neplodnosti.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.