Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Žádné embryonální struktury v 7. týdnu těhotenství

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore. Mám otázku ,byla jsem dneska na utz vyšetření u své doktorky 7tt a pouze gestační váček odpovídající 7tt ale embryonální části vidět nebyly, pouze dvě tečky.Doktorka říkala že mám přijít na kontrolu za týden v pondělí a když nic neuvidíme bude revize. Máme nějakou šanci a mohu nějak zjistit jestli mám skutečně zamlčené těhu. nebo ne, dříve (hcg) nebo jinak ?Děkuji.

Dobrý den, ne, hodnota hCG Vám může, ale taky nemusí říci nic bližšího. Ultrazvuk je rozhodující. Šanci máte, ale není moc velká. Můžete podstoupit další UZ vyšetření dříve, ale sníží se tím míra spolehlivosti. Doporučuji počkat ten týden.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.