Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy jsem otěhotněla?

Odpovídá 

Dobrý den, 2.2.2016 jsem měla asi první den poslední menstruace, v té době už to byl asi rok, kdy jsem neužívala antikoncepci. Jeden ze dnů 14. - 16.2. jsem měla s přítelem nechráněný sex s vyvrcholením do mě. 19.2. jsme měli přerušovaný sex a asi po 24hod 20.2. jsem užila Postinor tabletu. Který z těchto dnů byl oplodňující? Myslíte, že jeden z datumů 14. - 16.2. byl oplozující a proto už Postinor nezabral nebo to mohl byt i 19.2. i když šlo o přerušovanou soulož?

Milá slečno, v tom vám poradí jedině koulař Stanley Bradley z rádia Impuls. Já jsem neviděl ani míru přerušovanosti Vaší soulože, ani neznám délku Vašeho obvyklého cyklu a dokonce nevím ani ultrazvukovou velikost Vaší gravidity. Nicméně soudím, že pokud šlo v obou případech o jednoho a téhož přítele, může Vám to být docela jedno.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.