Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Operační výkon na děložním čípku

Odpovídá 

Dobrý den,prosim,chtela bych se zeptat.bylo mi zjištěno na děložním čípku z cytologie HSIL+HPV(prý to nejhorší).po té jsem byla poslána do Plzně na kolposkopicke vysetreni.jejich nález byl-KOLPO.:lem BE,M a P.Vag.:palp.nalez v normě.indikovana-LEEP+curr.prob.hrdla děl.vykon byl proveden včera,17.10.2016 a zpráva operační diagnózy je :N870 Mírná cervikální displasie.,DEZINFEKCE RODIDEL.V LOKALNI ANALGEZII A PO SCHILLEROVE ZKOUSCE VYŤAT ELEKTRICKOU KLICKOU KONUS HRFLA DĚLOŽNÍHO.STRIZENVU Č.12-NAPNUT NA KORKU-HISTOL. A. PŘIPOJENA KYRETAZ ZBYTKU HRDLA DĚLOŽNÍHO,material ad.histol.B. DEFEKT koagulovan sprayovou elektrodou nekrvaci. Pane doktore,vubec tomu nerozumím.sestricka mi řekla že se při VB operaci povedlo všechno odebrat.bojim se,co můžou ujistit z histologie.je mi 32 a mám jedno dítě jeden potrat z vlastní volbou.moc děkuji za odpověď

Dobrý den, rád bych Vám odpověděl, ale Vy se na nic neptáte, jen píšete, co se Vám přihodilo. Je to běžný popis drobného operačního výkonu, že mu nerozumíte, to Vám ani Vašemu čípku nevadí. Rozhodující bude - tak jak správně předpokládáte - co napíše patolog při histologickém zpracování preparátu.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.