Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Cysty na vaječníkách a bolest

Odpovídá 

Dobrý den, muzu se zeptat? Už rok trpím tím, že se mi na vaječníkách objevují cysty o velikost 3 cm, bud to jí mám na levém vaječníku nebo na pravem, hrozně mě to bolí, někdy nemuzu ani spát. Kvuli tem cystam nedostavam ani měsíčky.. Tedkom me hrozne bolelo na leve strane a nedostala jsem to, ale uz asi 3 dny me bolí v pod břísku jako bych mela měsíčky, je mi zle, ale nic. Měla jsem to dostat 2. listopadu a vubec mi nebylo zle až ted. Hormonální antikonepci beru od 17 let. ale ted jsem ji prestala brat jsou to tri tydny a stejne nemám mesíčky. Mohla bych se zeptat čím to je? Poslední tři dny, jsem bílá, a mám bolesti jako běžne u mestruace jsou. Ani žádné špinení nemám. Je mi 21 let.

Dobrý den. To je stejné, jako kdybyste se zeptala v autoservisu: "Moje auto nejede a motor má divný zvuk. Čím to je?" Bez vyšetření to nedokážu říci.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.