Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Děložní krvácení a vhodné řešení

Odpovídá 

Dobrý den,je mi 42 let a trápí mě časté krvacení z dělohy už jsem byla 2x na vyškrab.Naposledy 11.1 2017 a byl mi zjištěn polyp.Pan doktor mi napsal gynprodyl,měla jsem ho začit brát 16 den po zakroku ,ale já ho začla brát až 19 den ,dnes mám už 6 tabletu a už druhý den krvacím.jdou země malé kousky sražené krve a takové vlasečnice krvavé už si nevím rady nejraději bych byla kdyby mi lékař vzal dělohu, ale nechce ,už sem stoho krvacení unavená nic mi nezabírá. Poradíte mi prosím.

Rada je jednoduchá. Najděte si lékaře, který Vám bude ochoten dělohu vyoperovat. Není to problém. Existují samozřejmě i jiné možnosti, které ovšem mohou i nemusí být úspěšné. Je-li krvácení způsobeno děložním polypem, samotný výškrab obvykle nepomůže, vhodnější je operační hysteroskopie. Každopádně dvakrát provedená kyretáž a neúspěšná hormonální léčba je indikací k radikálnímu řešení - odstranění děložní sliznice nebo celé dělohy (hysterektomie).

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.