Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Děložní krvácení a další řešení

Odpovídá 

Dobrý den ,už jsem vám jednou psala ohledně krvácení,byla jsem už u svého lékaře a řekl mi že mi nedoporučuje odebrat dělohu,kvůli toho že by mi kleslo pánevní dno a že bych mohla trpět inkontinenci.Napsal mi na zastaveni 3x1 Norethisteron už ho beru třetí den a pořád krvácím,dokonce mě začalo bolet pod bříškem a na pravé straně ( jen občas) Ještě jsem uvažovala jestli to nemůže být od močového měchyře,ale na internetu jsem nic nenašla.Už mě to otrvuje.Pan doktor mi řekl že na to nic není a napsal mi zase ty prášky antikoncepci u které jsem krvácela gynprodyl. Už si nevím rady.

Dobrý den, já nerad radím konkrétní postup bez toho, aniž bych pacientku vyšetřil. Takže jen obecně:
1. Hysterektomie neřeší pokles rodidel, ale ani jej nezpůsobuje
2. Tři čtvrtiny žen trpících inkontinencí močovou má dělohu netknutou
3. Máte možnost požádat o vyšetření jiného lékaře
4. Nejste-li spokojena, můžete 1x za půl roku lékaře změnit.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.