Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení a Marvelon

Odpovídá 

dobrý den pane doktore. Mám takový dotaz. Plánujeme IVF. Beru Marvelon ale už krvácím cca 15 tý den. pan doktor tvrdí, že na to nebudeme brát ohled a začneme stimulovat, že je to reakce na hormony. Vysadit ho mám příští týden a pak přijde menzes (kterou mi přijde že mám stále) a začnu stimulovat. Myslíte že to je normální? Jsem z toho už docela zoufalá...Děkuji Eva

Dobrý den, nezlobte se, nedovedu dobře odpovědět. Nevím, proč berete Marvelon před plánovaným IVF, nevím, proč 15 dní krvácíte, nevím, jaký je Váš klinický nález. Jediné, co mohu říci je, že krvácet 15 dní v kuse normální není.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.