Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Chybějící menstruace po potratu a zánětu slinivky

Odpovídá 

dobrý den, je mi 20 let mam jeden problem bojim se s tim jit k doktorovi chci se napred zeptat vas . Pred 8mesicami jsem byla na potratu pak jsem lezela v nemocnici ze silnim zanetem slinivky a do dnes jsem jeste nedostala menstruaci.( Doslo u me k částim depresem zmeny nalad uskost unavenost ..zacala me hodne opuchat oblicej ) Zajdu si k doktorovi az se na to budu citim ted bych chtela prozatim jen vedet co mi muze byt .Děkuji moc za odpoved .

Na Vašem místě bych zašel k doktorovi co nejdřív. Obzvlášť, pokud je Vám 20 let, nemáte děti a budete je chtít mít. Čím to může být nevím, jestli následek zánětu slinivky, psychické problémy, hormonální porucha, gravidita, možností je víc.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.