Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení při tlačení

Odpovídá 

Dobrý den, pane doktore. Již nějakou dobu mě trápí jeden problém .. když jdu na toaletu na velko a více zatkačím, občas mívám problém, tak začnu vaginálně krvácet. Svěřila jsem sr s tím při poslední prohlídce své gynekoložce, ale ta mi řekla, že to není možné. Ale já nejsem blázen, nejprve mě napadlo, ze krvácím z konečníku, ale při bližším prozkoumání, jsem si byla jista, že opravdu krvácení je vaginální, krev vycházela z čípku. Potom třeba i tři dny špiním. Paní doktorka mi řekla, že pokud to nepřejde, napíše mi jinou antikoncepci. Ale já mám trošku strach .. nemůže mi někde praskat nějaká cévka nebo něco podobného? Pár informací o mě - věk 38, v doslívání jsem podstoupila konizaci děložního čípku, mám za sebou 3 porody, jeden zamlklý potrat a před rokem jsem podstoupila přerušení těhotenství spolknutím pilulek, nevím jak se tato metoda správně nazývá, užívám antikoncepci. Velice děkuji za váš čas a čekám na vaši odpověď. Děkuji.

Dobrý den, jestli krvácíte z pochvy, z čípku, nebo z děložní sliznice, to bez gynekologického vyšetření nelze poznat. Samotné slabé krvácení není nebezpečné. Jen je třeba vyloučit, že to není příznak nějaké závažnější nemoci.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.