Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Plodné dny a nechráněný pohlavní styk

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je pravděpodobnost otěhotnění. Je mi skoro 16, měla jsem s přítelem nechráněný pohlavní styk. Bojím se, i když vyvrcholil mimo mě. Po tom, co jsme dosouložili, zjistila jsem, že mám plodné dny. Podle nějaké aplikace v mobilu, ale nevím, jestli na to můžu 100% spoléhat. Děkuji za veškerou odpověď.

Dobrý den, ne, na plodné dny, ani na aplikace v mobilu se nespoléhejte. Počítání plodných dnů způsobilo již mnoha ženám nechtěnou graviditu. Jediné, co opravdu funguje, je spolehlivá antikoncepce.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.