Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolesti břicha a zimnice. Pánevní zánět?

Odpovídá 

Dobry den dne 30.4 jsem byla odvezeba sanitou na chirurgii s bolesti bricha. Rentgen,ultrazvuk a CT nic neprokazalo v brise. Teplotu jsem mela 38,3 zimnice,nevolnosti, nafoukle bricho. Bolest v podbrisku pretrvava. Na gynekologii jsem dostala atb. Bile krvinky mam 17,1 a Crp zvysene 22,9. Bolest je stale stejna poli to kdyz si sedam a pri chuzi. Zacina me bolet i v dolni casti zad ale ledviny to nejsou. A mivam jakoby tlaky a bolest na konecnik.casto chodim curat. Nemohlo by se jednat o rakovinu vajecniku? Nebo je to spis jen nejaky zanet. Dekuji.

Příznaky ukazují spíš na zánět, ale diagnózy po internetu dělat nelze. Přesto bych zvažoval návštěvu lékaře - nejlépe v nemocnici. Nelze vyloučit, že bude potřebná operace. Pánevní zánět v pokročilém stádiu je dost závažné onemocnění.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.