Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Mohou tuny citrónu posunout menstruaci?

Odpovídá 

Dobrý den 1.5 jsem začala cvičit a každý den až tak do 20.5 jsem pila vodu s citronem a pak jsem byla nemocná a tuny citronu jsem si dávala do čaje . MS jsem měla dostat 31.5 a pořad nic myslíte ze je to možné ? Test jsem dělala a negativní . 23.5 jsem byla u gynekologa a dělal mi vnitřní rentgen. Je možné ze se mi menstruace zpozdila tím velkým množstvím citronu ? Dost jsem ti o tom četla a prý to opravdu funguje .Jinak teď jsem ze zpoždění MS strašně ve stresu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Horečnatá nemoc posunout menstruaci může, citróny těžko. Ale s konzumováním tuny citrónů nemám zkušenosti, tak nevím. Jestli jste od1.5. do 20.5. pila jen vodu s citrónem, tak je možné, že jste onemocněla z toho.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.