Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolestivá menstruace Doporučený

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, čím to může být, že poslední dobou mám dost bolestivou menses. Také se objevily problémy před ní - kdy mi je po ránu vždy dost špatně, jako kdybych už menses měla, ale dostanu ji např. po týdnu až 10 dnech. Dříve jsem tyto problémy neměla. Prosím o radu. Preventivní prohlídky vždy v pořádku. Děkuji.

Bolestivá menstruace (dysmenorhea) má velké množství příčin - gynekologických i negynekologických. Bez znalosti konkrétního zdravotního stavu není možná seriozní porada. Preventivní prohlídky se především zaměřují na záchyt stavů, které mohou vést k onkologickým onemocněním (především čípku děložního). Doporučuji probrat s Vaším ošetřujícím gynekologem - zná Vás lépe a má více informací.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Související dotazy

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.