Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení při styku

Odpovídá 

Dobrý den, při sexu mi teče krev. Na gynekologii mi doktorka řekla, že je vše v pořádku a předepsala mi ascorutin. Beru ho pravidelně už 3 týdny a nepomohl. Nevíte co s tím?

Krvácení při styku (tzv. kontaktní krvácení) je nejčastěji způsobováno zánětlivými změnami v pochvě - bohužel neuvádíte výsledky mikrobiálních vyšetření (pokud byla provedena). Druhou nejčastější příčinou jsou změny na čípku děložním, které se v našich končinách chybně a nesmyslně nazývají "vřídek" . Hodnotí se kolposkopickým a cytologickým vyšetřením. Ostatní příčiny - traumatizace, vrozené vývojové vady atd. jsou velmi vzácné. Pokud bude léčba Ascorutinem neúspěšná, kontaktujte svého ošetřujícího gynekologa - bez znalosti konkrétního a aktuálního nálezu (vč. laboratorních výsledků) není možná podrobnější rada.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.