Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení při styku

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore. Je mi 16 a nedávno jsme začala sexuálně žít. Dřív se mi nic podobného nestávalo, ale v poslední době, se mi párkrát stalo, že po ať už jakémkoliv vniknutí, jak prstama, tak penisem, jsem slabě a kraťounce krvácela. Od té doby, co jsme spolu spali poprvé, už to bylo tolikrát, a až teď sem párkrát krvácela. Je to něco závažného? Nikdy před tím jsem s tím problém neměla. Mám si zajít na vyšetření k paní doktorce? Předem velice děkuji za vaši odpověď.

Krvácení či špinění po styku či podobné sexuální aktivitě se nazývá kontaktní krvácení (špinění). Její nejčastější příčinou (min 90%) jsou zánětlivé změny, především poševním Ostatní příčiny jsou podstatně méně časté. Jistě je správné kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa, který zajistí adekvátní diagnostiku a léčbu obtíží.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.