Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Pohlavní styk a možná gravidita

Odpovídá 

Dobrý den chci se zeptat je mi 19 let.Před 18dny jsem měla pohlavní styk s přítelem od té doby me bolí prsa jako když očekavám menstruaci už to trvá těch 18dní..Dělala jsem si test ale ten mi vyšel negativní....Dříve jsem usínala na briše ale od té doby co mám tento problém tak spát nemůžu hned mám velké křeče do břicha....Je možné že jsem těhotná?Děkuji za radu

Neuvádíte stěžejní informaci - datum posledních menses, proto jen obecně. Hypoteticky každý pohlavní styk může skončit graviditou, subjektivní pocity žen jsou velmi individuální. Uváděně subjektivní pocity nejsou nijak specifické, mohou mít vztah i k celé řadě jiných diagnóz. Orientačním papírkovým testům příliš nevěřte - jsou opravdu jen orientační a vypovídací hodnotu mají až po 30. dnu cyklu. Doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa, který zajistí spolehlivou diagnostiku ev. gravidity.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.