Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení po prvním pohlavním styku

Odpovídá 

Dobrý den, před dvěma dny jsem měla první pohlavní styk, při kterém jsem krvácela jen trochu. Od té doby, slabě krvácím pořád. Mohlo se stát něco špatně a nebo to není velký problém a za pár dní to zmizí ? Děkuji za odpověď.

Jistá míra poranění a s ním spojené slabší několikadenní špinění až slabší krvácení je častým průvodním jevem startu intimního života. Pokud by krvácení trvalo více než 4-5 dnů nebo kdyby zesilovalo,je na místě kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa k vyloučení většího poranění. Můžete se setkat i dalších, mírnějších špinění či slabých krvácení i po několika dalších stycích - všemu v životě se učíme.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.