Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolest v podbíšku - jsem těhotná?

Odpovídá 

Dobrý den má dotaz.. už asi skoro 2 týdny mě bolí podbříško a celé bříško. mám lesklé oči. dnesk jsem se vzbudila a udělalo se mi zle a nadavovala jsem se. a večer i dnes ráno se mi zatočila hlava. v pondělí jsem to měla dostat ale nedostala. včera jsem měla hnědý výtok a potom nic. Mohla bych být těhotná? Děkuji za odpověd. Jana

Nic není nemožné - ale z Vámi uvedeného souboru informací není možno udělat seriózní závěr. Doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa, který zajistí adekvátní vyšetření.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.