Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Norethisteron a absence menstruace

Odpovídá 

dobrý deň, mala som 14 dní menštruáciu, tak som vyhladala gynekologa, ktorý mi odporučil tabletky Norethisteron na zastavenie krváciani. brala som ich po dobu 10 dní a od 11 dňa som si mala nasadiť antikoncepciu a budem ju brať po dobu 6 dní. menštruácia sa mala dostaviť po 2-3-4 dni od užitia poslednej tabletky Norethisteronu, avšak ešte stále som ju nedostala. momentálne je to 4 deň od posledného užitia Norethisteronu. mám ešte čakať alebo vyhladať gynekológa ?

Po vysazení Norethisteronu je typický příchod menses do 2 - 4 dnů, někdy to může být i déle. Doporučuji kontaktovat Vašeho gynekologa po 7 dnech po dobrání Norethisteronu a nasadit hormonální antikoncepci v plánovaném termínu bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost menses.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.