Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Endometrióza a absence menstruace

Odpovídá 

Dobrý den, je mi 19 let a už od cac 14 let trpím endometriozou. Byla jsem už i na lapar.operaci. Nemůžu brát z důvodu silných migrén antikoncepci, ani nízkohormonální. Proto mi lékař hlavně kvůli ustálení cyklu nasadil utrogestan(nedostala jsem to třeba i pul roku). Beru ho vzdy 17 den po MS- po dobu 10 dnů 1-0-1....vzdycky jsem to dostala uz treba 5 den co beru utrogestan..ted uz je 6 den neberu a stale nic..minulý měsíc jsem to dostala 6 června..a ted zatim nic..nevím jestli mam jit k doktorovi na injekci nebo ještě zbytečně plaším?Protože ono se to posouvá většinou dopředu..a příští měsíc jedu od 13.7 na dovolenou, takže to zas budu muset posouvat..:-/už jsem z toho nešťastná. Předem děkuji za odpověď. A pěkný den

Bez aktuálního vyšetření není možná seriózní porada - absence menses může mít řadu příčin a z anamnézy není možno dělat diagnózu. Navíc pro Vás bude užitečná porada o úpravě cyklu, aby menses nevyšly na dovolenou.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.