Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Pálení při pohlavním styku

Odpovídá 

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat asi před třemi týdny jsem nastydla ( Příznaky: Bolení v podbřišku,pálení a trochu krvácení při močení, podráždění.) Koupila jsem si urologicky čaj a tabletky vyrobené z brusinek po týdnu nachlazení ustupovalo. Minulý týden už jsem nic necítila až dnes ráno když jsem měla pohlavní styk s přítelem. Cítila jsem takové pálení a po té co jsem se mu podívala na penis viděla jsem trochu krve a takové malinké červené flíčky a cca po 5 min. si stěžoval že ho to hrozně pálí. Můj dotaz na vás zní mám snad nákou nemoc? mohla jsem nák nakazit přitele a jak by se dali vyléčit červené flíčky a pálení mého přítele? Předem děkuji za odpověd. S pozdravem Jana

Nepříjemné pocity vázané na intimní život (dyspareunie) jsou v drtivé většině případů způsobeny zánětlivými změnami v pochvě. Bez znalosti aktuálního gynekologického nálezu vč. základní mikrobiologie není možná seriózní rada mimo jediné - kontaktujte svého ošetřujícího gynekologa, který zajistí další postup. Zánětlivé obtíže na straně mužů patří do péče urologů či dermatologů.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.