Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nechráněný styk po skončení menstruace

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu být těhotná, když mi v sobotu ráno skončila manestruace a v sobotu v noci (spíš v neděli ráno) jsem měla nechránený pohlavní styk a přítel se do mě udělal.Je mi 16 let a ke gynekologovi se bojím. Děkuji za odpoveď.

Nic není nemožné - pouze je otázkou, jak je to pravděpodobné. Otěhotnět ze styku těsně po menses je možné, ale málo pravděpodobné. Rozhodně bych se více bál nežádoucí gravidity než gynekologa (nejsme tak zlí, jak se povídá). Vzhledem k Vašemu věku bych doporučil kontaktovat gynekologa atestovaného v oblasti dětské a dorostové gynekologie - jejich seznam najdete na www.detskagynekologie-cgps.cz v sekci subkatedra, počet vyzkoušených.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.