Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Je kamarádka těhotná po nechráněném styku?

Odpovídá 

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat že moje kámoška měla sex s přítel a ten se na její břicho vystříkal a pak ty spermie si vzala na prsty a strakala si to do vagíny a prý jestli může otěhotnět.Dneska sem si sáhla na její podbříšek a měla ho tvrdší než předtím.Udělala to prý 7.října. prý je jí pořád špatně a má průjem.Děkuji za odpověd nashledanou.

Dle popsaného mechanismu není těhotenství nemožné. Z konsistence stěny břišní není možno činit závěry, stejně jako ze zažívacích obtíží - jsou nespecifické. Doporučuji kontaktovat ošetřujícího gynekologa, který zajistí spolehlivou diagnostiku ev. gravidity a zřejmě bude na místě i rozvaha antikoncepční.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.