Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Hormonální antikoncepce a průjem

Odpovídá 

Dobrý den mám takový dotaz ohledně antikoncepce. Beru antikoncepci Femoden. Právě teď 5 pilulka z platíčka. V sobotu jsme s přítelem měli nechráněný pohlavní styk ale neudělal se až do konce. Ale k hlavnímu problému. Dnes asi 15 minut po užití pilulky jsem měla vodnatý průjem takový hodně rychlý a vzala si živočišné uhlí CARBOSORB. Jak se mám teď v této situaci zachovat?Děkuji za odpověd předem.

Pokračujte v pečlivém užívání tablet a přidejte druhou antikoncepční metodiku (prezervativ, spermicidní gel). Zdvojení metodik ponechte minimálně týden, lépe deset dnů po odeznění průjmu.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.