Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Atypická krvácení a antikoncepce Cilest

Odpovídá 

Dobrý den, pane doktore.V červenci mi dělali konizaci čípku,vše dopadlo dobře.před 14 dni jsem prodělala zánět vaječníku a už tři měsíce slabě krvácím uprostřed cyklu až do menstruace,pak mam 14 dní klid a zase do kola.podle doktorky jsem už v pořádku i ultrazvuk dopadl dobře,ale já stále krvácím!!beru 12 let cilest a mam jedno dítě.Moc prosím za odpověd,už jsem z toho vážně neštastná

Atypická špinění či krvácení jsou nejčastěji způsobena zánětlivými změnami poševními (min. 60%). Bohužel neuvádíte výsledky mikrobiálních vyšetření a bez nich není možná konkrétnější rada. Doporučuji se cíleně otázat ošetřujícího gynekologa a neopomenout informaci o množství vaginálních laktobacilů (= hodných poševních obránců) - na to se často nemyslí. V druhém plánu je na místě rozvaha o změně antikoncepce.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.