Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Ekzém a pupínky

Odpovídá 

Dobrý den. Je mi 14 let. Nikdy jsem neměla pohlavní styk, pouze masturbaci. Už tři týdny mne trápí malé vřídky spíš ekzém nebo pupínky okolo konečníku, před týdnem jsem zpozorovala že se mi malé pupínky objevily i v oblasti vchodu do pochvy. Bojím se to říct mamce, aby si nemyslela že jsem s někým měla pohlavní styk, protože jsem žádný neměla. Dá se to řešit nějakou mastičkou? Nebo musím zajít ke gynekologovi( nikdy jsem ho ještě nenavštívila) . Bojím se jestli by to nemohlo být nějaké vážně onemocnění. Děkuji za radu.

Dle popisu není možno učinit diagnózu a proto považuji návštěvu gynekologa za vhodnou. Rozhodně doporučuji vyhledat gynekologa s erudicí v oblasti dětské a dorostové gynekologie - jejich seznam najdete na www.detskagynekologie-cgps.cz nebo Vím poradí pediatr, který zná personální situaci v regionu.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.