Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nechráněný styk v 16 letech

Odpovídá 

Dobrý den..Je mi docela trapně,když tohle píšu.Ale už nevím co mám dělat.Bude mi zachvíli 16 let.Chtěla jsem se zeptat.Minulý pátek jsem spala s přítelem.Měli jsme nechráněný sex,a já ještě k tomu neberu prášky.Přítel se udělal moc rychle,ale stačil ho vytáhnout.Bohužel já jsem byla v blbé pozici a asi se mi dostalo sperma dovnitř.Nebo nevím jak si to mám vysvětlit.Protože už přd třemi dny jsem měla dostat menses.Bolí mě břicho jako kdybych to měla dostat.Pořád čekám,už jsem zkoušela se naložit do vany s teplou vodou,ale pořád mi nic nepomáhá..Bojím se že jsem těhotná.Nevím co bych řekla mamce.Moc se jí s takovýma věcima nesvěřuji. A kdybych byla těhotná, tak nevím co bych dělala.Doma by to nepřežili.Mohl by jste mi prosím nějak poradit?

Jediná rozumná rada - kontaktujte svého ošetřujícího gynekologa, který zajistí spolehlivou diagnostiku případné gravidity - ne každé vynechané menses znamenají graviditu. Zkušenost z třiceti let praxe - nikdo nevydrží více než rodiče a po bouřce se pročistí vzduch ...

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.