Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nechráněný sex a negativní test

Odpovídá 

Dobrý den, s mojí přítelkyní jsme měli nechráněný sex, k ejakulaci ovšem nedošlo, nyní má 6 dní zpožděnou periodu, ale dva těhotenské testy byly negativní. od poslední sexu uplynulo 6 dní. Jaká je prosím šance že by byla těhotná?"

Na úvod připomínám - často dochází k preejakulaci, tj. odchodu trochy spermatu několik desítek sekund až 1 - 2 minuty před nástupem subjektivních pocitů blížící se ejakulace. Proto není možno brát ejakulaci mimo pochvu jako zcela bezpečnou. Orientační papírkové těhotenské testy nejsou příliš spolehlivé, jistotu dává pouze lékařské vyšetření (ultrazvukové, biochemické). Doporučuji, ať Vaše partnerka urychleně kontaktuje svého ošetřujícího gynekologa.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.