Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Je má přítelkyně těhotná?

Odpovídá 

Dobrý večer, prosím Vás o radu.. Má přítelkyně (17) má dnes, 24.května dostat menstruaci, ještě se nedostavila,oba víme že je třeba si počkat pár dnů kvůli možnému spoždění..každopádně, první otázka je o kolik dní se to může opozdit,. Druhá otázka je,jak bychom měli postupovat při nedostavení se ... Jestli prvně udělat hned test, po jaké době, a další postup ..Moc Vás prosím o radu, datum posledního nechr. sexu je 19.5. Bohužel si nejsem jistý,ale po 3 letém vztahu s bývalou přítelkyní která brala antikoncepci velice dobře znám pocit toho jaké to je - omlouvám se za ten výraz - pustit to dovnitř..jen moje nynější přítelkyně je nervozni,a já kvůli tomu taky,tak vás prosím o radu jak bych měl konat v případě nedostavení se menstruace..Moc děkuji za informace a rady Vámi podané.

Jedinou spolehlivou diagnostiku zajistí slečně její ošetřující gynekolog - pokud se menses zpozdí o více než týden, je na místě ho kontaktovat. Příliš nevěřte orientačním papírkovým testům - jsou zatíženy značnou chybou. Při návštěvě gynekologa je též vhodné probrat spolehlivé antikoncepční zabezpečení ...

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.