Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Negativní těhotenský test a příznaky těhotenství

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu být těhotná přesto, že mi nevychází těhotenský test? O miminko se prozatím snažíme 6 měsíců a mam spoustu příznaků těhotenství (např. nevolnost, velká citlivost prsou, únava, bolesti hlavy, pálení žáhy a podle snoubence velká náladovist), ale těhotenský test mi bohužel nevyšel. Děkuji za odpověď.

Orientační papírkové těhotenské testy jsou opravdu jen orientační, zatížené značnou chybou a nemohou nahradit lékařskou diagnostiku (ultrazvukové vyšetření či odběr krve na těhotenský hormon HCG). Doporučuji proto kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.