Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Nechráněný styk 9 dní po menstruaci

Odpovídá 

Dobrý den, měli jsme s přítelem nechráněný sex(bez HA a kondomu) přítel se do mě ale neudělal, mám strach že můžu být těhotná. Styk se konal 9 dní od poslední menstruace. Bylo to moje poprvé a od toho styku mě pobolívá podbřišek, může to být tím panenství? A můžu být těhotná? Děkuji za odpověď.

Každý nechráněný styk může skončit graviditou - byť pravděpodobnost početí z jednoho styku je nevelká. Doporučuji navštívit lékárnu a koupit si postkoitální antikoncepci - funguje do 72 hodin po nechráněném styku. Pobolívání podbřišku nepatří mezi nejtypičtější projevy deflorace - doporučuji navštívit Vašeho ošetřujícího gynekologa (a také s ním probrat otázku antikoncepční).

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.