Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Postinor a chybějící krvácení

Odpovídá 

Dobrý den,potřebovala bych znát Váš názor....stala se mi nepřijemná věc...10.1.2016 jsem dostala menstruaci....zkoncila 14.1.2016....a 15.1 v noci jsem měla s přítelem styk ale sklouzl mu prezervativ....není si jistý zda se do mě mohlo něco dostat....Do 12h. jsem užila Postinor2. ALE! ... :/ Před dvěma lety se nám stalo,že nám kondom praskl,užila jsem Postinor , ale i tak jsem byla těhotná...nevím který den to bylo (plodný/neplodný) jen vím že nepomohl a já mám ted strach že taky nepomůže :( Postinor jsem užila 16.1 a zatím se nedostavilo žádné krvácení,nic :( je pro učinek postinoru krvácení nutné? mám strach! :( Máme čtyř letého syna a opravdu ted těhotná být nemůžu:( je šance že kdyz to bylo takhle po menstruaci, že byly neplodné dny? Moc prosím o nazor a děkuji! :)

5. den cyklu je pravděpodobnost ovulace minimální. Typická doba ovulace je okolo 13.-14. dne cyklu. Spermie vydrží v pohlavním systému ženy v kondici schopné oplodnění 3 - 5 dnů - čili pořád je bezpečný čas.Užití Postinoru bylo zcela správné. Zakrvácení se po použití Postinoru objevuje v cca 60%, ale nemá nic společného s účinkem. Vzhledem k Vašim obavám z gravidity doporučuji zvážit vysoce spolehlivou antikoncepci (hormonální, ev. IUD) - proberte s Vaším ošetřujícím gynekologem.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.