Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení při pohlavním styku

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je mi 19 let a při pohlavním styku slabě krvácím. Nevím proč, ale začínám se bát, že se něco děje. Nikdy předtím jsem nebyla u gynekologa. Děkuji za odpověď.

Zdravotní řád ukládá preventivní prohlídky u žen od 15 let. Postkoitální krvácení je nejčastěji způsobeno zánětlivými změnami poševními, ostatní příčiny jsou mnohem méně časté. Doporučuji si urychleně najít ošetřujícího gynekologa - medicína se dělá v ordinaci, nikoliv na internetu. Bez znalosti aktuální zdravotního stavu není možná seriózní rada.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.