Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolest při pohlavním styku

Odpovídá 

Dobry den, je mi 20 let a mám stálého partnera uz nekolik mesicu.... posledni dobou me boli na zacatku sexu pri vstupu do pochvy, takova rezava bolest nekdy az k nevydrzeni, ale pak to prestane v prubehu sexu je to jen na zacatku (nevim jak to popsat ) nikdy predtim se mi to nestavalo uz to trva docela dlouho a obcas i krvacim.. jinak zadne problemy nemam vytoky, nebo neco to vubec... dekuji za odpoved

Bolestivost vázaná na styk (dyspareunie) je ve více než 90% dána zánětlivými změnami pánevními, dominují poševní záněty. Proto doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa - bez aktuálního vyšetření v č. mikrobiologických výsledků není možná konkrétní rada.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.